Právě si prohlížíte Produktový design – TriCage set

Produktový design – TriCage set

Kateřina Horsáková

Střední škola designu interiéru Kateřinky – Liberec, s.r.o.

TriCage – trojúhelník v kleci.
Má zaujmout převážně svým tvarem, geometrií, barvou a jednoduchostí.

Jejich hlavní dominantou je trojúhelník, který je vyroben z dřevotřískové desky pokrytou barevnou laminátovou fólií růžové barvy. Nohy jsou z masivu jasanu velikosti 30x30mm.

STOLEK – velikost pracovní plochy je 700×700 mm, díky této velikosti poskytne dostatečný prostor na všechny potřebné věci, které jsou při práci zrovna potřeba. Pro větší stabilitu jsou nohy podpořeny ocelovou pásovnicí.

SEDADLO PRO DVĚ OSOBY – jeho sedací část je vytvořena z hranolků o velikosti 50-50 mm. Do trojúhelníku je možnost zabudovat elektřinu, například pro nabíjení technologií, nebo také lze zároveň zabudovat i květinu, která oživí okolní prostor.

SEDADLO PRO JEDNU OSOBU – sedací část je očalouněna koženkovou látkou, která má díky svému povrchu zajišťuje dobrou čistitelnost povrchu. Pro jeho větší stabilitu jsou nohy taktéž podpořeny ocelovou pásovnicí.

Tento set byl navrhnut pro Magenta Experience Center, se kterým měla tento rok naše škola spolupráci, a byl vybrán do finálové trojice, o jehož výherci se stále rozhoduje.