Právě si prohlížíte Soukromý interiér – Kanceláře interiérového designérského studia

Soukromý interiér – Kanceláře interiérového designérského studia

Michal Kreis

SOŠ obchodu, užitého umění a designu, Nerudova 33, Plzeň

Úkolem bylo navrhnout dispozici, vybavení a neotřelý design našeho budoucího vlastního designérského studia. Limitem naší práce byl prostor a nutnost umístit do něho recepci, showroom, kancelář pro ředitele a pracovní místa pro minimálně 8 designérů. Prostory se nachází v posledním patře administrativní budovy v Plzni a mají rozlohu 187m2 a 35m2 velkou terasu.
Interiér jsem rozdělil na potřebné zóny a snažil jsem se vytvořit jedinečný design tak, aby jasně prezentoval způsob mojí práce, můj vkus a každému návštěvníkovi, který do prostor vejde bylo jasné, že se jedná o designérské studio. Neméně významné pro mne bylo, aby samotní designéři měli dostatek příjemného prostoru pro svoji práci, ale i krátký odpočinek. Velký důraz jsem kladl na osvětlení, vybral jsem výrazná svítidla, která v interiéru vyniknou. Pro zvýšení útulnosti prostoru jsem navrhl všude dostatek zelených rostlin, které tvoří i paravány mezi zónami.
Recepční prostor zdobí logo mé společnosti a prezentace produktů, které jsem navrhl. Jde například o paraván Concrete, věšák Linehang a multifunkční stoličku do koupelny. Další návrhy a rozpracované projekty může návštěvník spatřit na nástěnkách ve studiu.