Právě si prohlížíte Soukromý interiér – Návrh pokoje pro 14 letého chlapce

Soukromý interiér – Návrh pokoje pro 14 letého chlapce

Čeněk Trávníček

Michael – Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby

Projekt je součástí zadání maturitní práce, pro kterou je navrhován. Prostor má rozlohu 25 metrů čtverečních. Stává se tak dosti velkým prostorem. V podkroví jsou však tyto velikosti běžné a jsou opticky zmenšovány šikmou střechou. Pokoj je v průběhu let variabilní, s možností levných úprav. Mojí snahou bylo, aby to však nebylo nutné.
Nábytek je typový, doplněný jednotlivými kusy na míru. Vyroben je z borovicového masivu, který je cenově dostupný a spolu s bílou barvou pokoje tvoří nadčasový design, ideální pro dětské pokoje. Veškeré dřevo v pokojíku dodává teplý a měkký nádech. Chlapec svými zájmy dodává pokoji duši, a tím i barevnost.
Prostor je koncipován do jednotlivých zón, pro co nejvyšší koncentraci na danou činnost. Dělí se na pracovní, spací a odpočinkovou zónu.
V pracovní zóně je navržena speciální nástěnka přes celou stěnu, na kterou se dají odkládat různé věci a je jen na dětské fantazii co a jak chlapec uchytí.
Díky dispozici bylo možné vytvořit odpočinkovou zónu nad spací, tak aby chlapec měl dostatek soukromí. Do patra vedou schůdky, pod kterými je zabudována skříň na sportovní vybavení. V pokoji je dostatek úložných prostor pro odkládání různých věcí, tak i oblečení. Pokoj disponuje chytrými světly, které se přizpůsobují denní době.

Máte-li zájem o prohlédnutí si pokoje v 360°, naskenujte níže uvedené QR kódy nebo klikněte na odkaz uvedený zde:

pohled od prostřed: https://api2.enscape3d.com/v3/view/e7e36eab-ec4e-44c1-afa6-600bc0940896

pohled od stolu: https://api2.enscape3d.com/v3/view/83220886-40ad-4fdc-a301-3a119b48125c

Doporučuji otevírat přes mobilní zařízení.